Vanhat hallitukset

Hallitus ja toimihenkilöt 2018

Hallitus
Puheenjohtaja: Tommi Mäki
Varapuheenjohtaja: Rosa-Maria Laitinen
Sihteeri: Noora Nikitin
Taloudenhoitaja: Anniina Haaranen
Opinto- ja Yhdenvertaisuusvastaava: Meeri Heimo
Opinto- ja SOOL-vastaava: Tessy Tillander
Viestintä- ja Tilavastaava: Antti Salakari
Viestintävastaava: Sanna Mäenpää
Tapahtuma- ja Kansainvälisyysvastaava: Linda Hannonen
Tapahtuma- ja Fuksivastaava: Sofia Engström
Hallituksen varajäsenet
Keikkavastaava: Mariel Madetoja
Toimihenkilöt
Keikkavastaava: Tuuli Kanerva
Tapahtumavastaava: Aino Antas
Tapahtumavastaava: Elli Pölhö
Carrot Revolution -yhteyshenkilö: Jenni Ankkuri
Vuosijuhlamestarit: Josefina Hietanen & Tommi Mäki

Hallitus ja toimihenkilöt 2017

Hallitus
Puheenjohtaja: Nelli Numminen
Varapuheenjohtaja: Tommi Mäki
Sihteeri: Rosa-Maria Laitinen
Taloudenhoitaja: Anna Tikkanen
Opintovastaava: Roosa Saastamoinen
Opintovastaava: Lotta Liuska
Opintovastaava: Antti Salakari
SOOL-vastaava: Laura Huiku
Viestintävastaava: Henna Korkala
Tapahtumavastaava: Alina Leinonen
Hallituksen varajäsenet
Viestintävastaava: Johannes Lokka
Viestintä- ja Ympäristövastaava: Ulla Assmuth
Yhdenvertaisuus- ja Kansainvälisyysvastaava: Meeri Heimo
Toimihenkilöt
Keikkavastaava: Maiju Kainulainen
Keikkavastaava: Sanna Mäenpää
Keikkavastaava: Millie Huovinen
Tapahtumavastaava: Karoliina Moisas
Tapahtumavastaava: Matti Siitonen
Tapahtumavastaava: Elina Vanne
Tapahtumavastaava: Emilia Hyvönen
Vuosijuhlamestari: Roosa Saastamoinen

Hallitus ja toimihenkilöt 2016

Hallitus
Puheenjohtaja – Elina Nieminen
Varapuheenjohtaja – Maija Oja
Sihteeri – Essi Lehtonen
Taloudenhoitaja – Aino Tuominen.
Opintovastaava – Viivi Maskulin
Emäntä – Josefiina Iivanainen
Viestintävastaava – Johannes Lokka
Excursio- ja Ympäristövastaava – Ulla Assmuth
Toimihenkilöt
II Opintovastaava – Tommi Mäki
I keikkavastaava – Anna Tikkanen
II Keikkavastaava – Karoliina Moisas
Tuutorvastaava – Eveliina Nokso
Elämysmestari – Niina Silander
Ulkovastaava – Irene Rydberg
Apuemännät – Lotta Hyppönen ja Minttu Tolvanen
SOOL- ja Yhdenvertaisuusvastaava – Heidi Säynevirta
Häirintäyhdyshenkilö – Maija Oja
Alumnivastaava – Antti Rantamoijanen
Hupikeisari – Vili Kinos
Mediavastaava – Nelli Numminen
Kansainvälisyysvastaava – Roosa Saastamoinen
Vuosijuhlamestari – Josefiina Iivanainen

Hallitus ja toimihenkilöt 2015

Hallitus
Puheenjohtaja – Linni Heino
Varapuheenjohtaja – Marjut Hämäläinen
Sihteeri – Maija Oja
Opintovastaava – Ulla Peuhkuri
Taloudenhoitaja – Pyry Nikarmaa
Emäntä – Saara Niittylä
Keikkavastaava I – Essi Lehtonen
Tutorvastaava – Linnea Koskimies
Elämysmestari & Ympäristövastaava – Satu Rumbin
Toimihenkilöt
Apuemäntä – Ann-Mari Kärkäs
Viestintä – Heidi Säynevirta
Keikkavastaava II – Aino Tuominen
SOOL-vastaava – Liisa Lavonen
Excursio- ja Kansainvälisyysvastaava – Marjo Ranta
Condusyhteyshenkilö – Elina Nieminen
Ulkovastaava – Anna-Maria Maliniemi
Hupikeisari – Josefiina Iivanainen
Alumnivastaava – Antti Rantamoijanen
Vuosijuhlamestari – Minna Kivinen

Hallitus ja toimihenkilöt 2014

Hallitus
Puheenjohtaja – Ulla Peuhkuri
Varapuheenjohtaja – Linni Heino
Sihteeri – Marjut Hämäläinen
Taloudenhoitaja – Pyry Nikarmaa
Isäntä – Arttu Hyppönen
Opintovastaava – Sandra Snellman
Keikkavastaava I – Sanni Klemelä
Viestintä- ja Excursiovastaava – Emilia Myllyviita
SOOL- ja Tuutorvastaava – Liisa Lavonen
Toimihenkilöt
Keikkavastaava II  ja Ympäristövastaava- Pipsa Niskanen
Apuemäntä – Saara Niittylä
FIN-IFHE-edustaja – Heidi Westerlund
Ulkovastaava – Minna Kivinen
Hupikeisari – Maija Oja
Ylivisiiri – Amanda Tala
Condusyhteyshenkilöt – Tommi Mäki & Elina Nieminen
Kansainvälisyysvastaava – Ella Airola
Elämysmestari – Olga Santala
Vuosijuhlamestarit – Linni Heino & Elina Nieminen

Hallitus ja toimihenkilöt 2013

Hallitus
Puheenjohtaja – Amanda Tala
Varapuheenjohtaja – Pyry Nikarmaa
Sihteeri – Marjut Hämäläinen
Taloudenhoitaja – Minna Kivinen
Emäntä – Sandra Snellman
Opintovastaava – Emilia Myllyviita
Keikkavastaava – Saara Niittylä
Viestintävastaava – Ulla Peuhkuri
SOOL- ja Tuutorvastaava – Tommi Mäki
Toimihenkilöt
Excursiovastaava – Maria Isokoski
Keikkavastaava 2 – Ella Airola
Ympäristö- ja Ulkovastaava – Pipsa Niskanen
Hupivastaava ja Elämysmestari – Linni Heino
Apuemäntä – Olga Santala
Tutorvastaava 2 – Maija Oja
FIN-IFHE-edustaja – Heidi Westerlund
Vuosijuhlamestari – Emilia Myllyviita

Hallitus ja toimihenkilöt 2012

Hallitus
Puheenjohtaja – Amanda Tala
Varapuheenjohtaja – Minna Kivinen
Sihteeri – Ulla Peuhkuri
Taloudenhoitaja – Antti Kovala
Emäntä – Mari Herttuainen
Keikkavastaava – Maria Isokoski
Viestintävastaava – Pyry Nikarmaa
Elämysmestari – Emilia Myllyviita
Opinto- ja SOOL-vastaava – Elisa Rontu
Toimihenkilöt
Apuemäntä – Silja Hakala
Excursiovastaava – Eija Väänänen
Ulkovastaava – Kiira Koski
Keikkavastaava 2 – Anna-Maria Maliniemi
Tutorvastaava – Antti Rantamoijanen
Ympäristövastaava – Heidi Astikainen
Vuosijuhlamestari – Heidi Astikainen