Kotitalouspedagogiopiskelijat ry:n hallitus ja toimihenkilöt vuonna 2022.

Irja Vaateri
irja.vaateri@helsinki.fi

Puheenjohtaja, tilavastaava ja viestintä.

Lotta Nuutinen
lotta.nuutinen@helsinki.fi

Varapuheenjohtaja, ympäristövastaava

Alisa Pulkamo
alisa.pulkamo@helsinki.fi

Sihteeri ja jäsenrekisterivastaava, viestintä, vuosijuhlamestari 2023

Iida Lähteenmäki
iida.lahteenmaki@helsinki.fi

Taloudenhoitaja, vuosijuhlamestari 2023

Laura Pimiä
laura.pimia@helsinki.fi

Edunvalvonta, SOOL-vastaava

Helena Mäntylä
helena.mantyla@helsinki.fi

Edunvalvonta

Maija Lallo
maija.lallo@helsinki.fi

Tapahtumavastaava, yhdenvertaisuusvastaava

Elisa Aroniitty
elisa.aroniitty@helsinki.fi

Fuksivastaava

Maaret Mäkinen
maaret.susanna@gmail.com

Tapahtumatiimi

Katariina Suorsa
katariina.suorsa@helsinki.fi

Fuksivastaava, tapahtumatiimi

Petra Koivisto
petra.koivisto@helsinki.fi

Keikat

Venla Ruohonen
venla.ruohonen@helsinki.fi

Keikat

Alise Nieminen
Hallituksen jäsen